Dlaczego firmy w Polsce wciąż płacą zbyt wiele za energię elektryczną i gaz?

 

  • Firmy chciałyby płacić mniej za energię, ale boją się, że ktoś ich oszuka lub pojawią się problemy.
  • Ludzie nie lubią zmian. Wolą zostać przy starej sprawdzonej firmie nawet jeśli płacą więcej.
  • Właściciele nie mają czasu na szukanie lepszych ofert.
  • Szukają najtańszej oferty cenowej, a zapominają o technicznych aspektach umowy – często po zmianie sprzedawcy energii lub gazu płacą jeszcze więcej niż poprzednio.

 

Każda firma potrzebuje uczciwego Doradcę energetycznego, który prześwietli dla nich oferty wielu firm energetycznych i zaproponuje najkorzystniejsze – już teraz możesz to zlecić Doradcom z wieloletnim doświadczeniem!

 

 

Uzyskaj najlepszą ofertę i odbierz prowizję za obniżenie kosztów energii lub gazu w Twojej firmie oraz firmach w okolicy.

 

Możesz otrzymać bardzo dobrą ofertę na prąd, gaz, led, fotowoltaikę w swojej firmie lub domu i jeśli podpiszemy umowę na wybrane produkty – otrzymasz także prowizję – to wszystko za darmo i bez zobowiązań!

Wystarczy tylko przesłać zdjęcie lub skan obecnej faktury za energię lub gaz oraz kontakt do osoby decyzyjnej.Możesz także przesłać faktury za energię i/lub gaz znajomych
– oni też otrzymają bardzo dobrą ofertę na prąd, gaz, led, fotowoltaikę i jeśli podpiszemy z nimi umowę, także otrzymasz prowizję!

Wystarczy tylko przesłać zdjęcie lub skan obecnej faktury za energię oraz kontakt do osoby decyzyjnej w polecanej firmie z której pochodzi faktura za energię lub gaz.

 

 

Bezpłatne Konto Partnera na którą naliczamy Twoją prowizję.


Za każdym razem gdy polecona przez Ciebie firma lub osoba prywatna zostanie naszym Klientem
w jednym z tematów obniżenia kosztów energii elektrycznej, gazu, oświetlenia LED czy też instalacji paneli słonecznych do produkcji energii elektrycznej – otrzymujesz prowizję!Aby odebrać prowizję musisz zarejestrować się jako Partner. Konto Partnera jest bezpłatnie i możesz je założyć tutaj.

 

 

Dodatkowa prowizja za polecone przez Ciebie osoby, które zostały Partnerem.

 

Możesz też polecać współpracę z nami innym osobom i w ten sposób zbudować swoją własną strukturę sprzedaży.  Gdy któraś z poleconych przez Ciebie osób dostanie prowizję za umowę – Ty też dostaniesz prowizję – za każdym razem – od każdej poleconej osoby!

 

 

 

Więcej informacji o współpracy uzyskasz na: spotkaniu, webinarze lub po zapisaniu się do newslettera poniżej.

Dowiedz się, jak możesz zarabiać na oszczędzaniu energii?

 

Uczciwa współpraca – wszystkie Twoje kontakty z nami są automatycznie rejestrowanie.

 

Wszystkie zgłoszenia Partnerów online, przesłane faktury, maile oraz rozmowy na czacie są rejestrowane i masz do nich pełny dostęp online 24/7 poprzez STREFĘ PARTNERA – każdy może bezpłatnie założyć tam swoje konto podając adres e-mail używany podczas kontaktu z nami poprzez czat, formularz zgłoszeniowy lub przesłany e-mail.

 

W ten sposób możesz kontrolować szybkość działania, poprawność naliczenia prowizji i rzetelność współpracy z naszej strony.

Jak prosto zarabiać na tańszym prądzie, gazie, oświetleniu LED oraz fotowoltaice?

ZAPISZ SIĘ i poznaj szczegóły współpracy – sprawdź jak to działa!