Obecnie do grupy Oszczędzanie Energii należą firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku w branżach:

 

  • Brokerzy i Spółki obrotu energią i gazem dla firm – cała Polska.
  • Firmy projektujące i instalujące oświetlenie LED w firmach – cała Polska.
  • Firmy zajmujące się instalacjami fotowoltaicznym; projekty, dotacje, instalacje, podłączenia do sieci – dla firm i osób indywidualnych – cała Polska.

 

Obsługujemy nawet kilkuset Klientów miesięcznie, co daje nam pełny przegląd możliwości rynku  w Polsce. Jesteśmy w stanie dopasować ofertę do potrzeb każdego Klienta – małego i dużego.

 

Firmy tworzące grupę Oszczędzanie Energii wypłacają prowizję za polecenie Klientów na poszczególne produkty i usługi. Wysokość prowizji jest też zależna od parametrów umowy, które dobiera doświadczony Doradca  i dlatego wysokość prowizji za każdą umowę może się znacznie różnić.

 

Każdy kto posiada Kartę Partnera i zaloguje się na swoje konto może sprawdzić jakie prowizje są wypłacane za poszczególne produkty/usługi.

 

Najważniejsze jest to, że przesłane przez Partnerów polecenia są obsługiwane przez profesjonalnych Doradców energetycznych, którzy dzięki wiedzy i codziennemu doświadczeniu dbają o jak najlepszą obsługę Klientów.

 

 

CALL CENTER – dysponujemy własnym Call Center oraz doświadczonym zespołem handlowców, do sprawnej obsługi Klientów i Partnerów.

 

 

Bardzo starannie dobieramy firmy do współpracy – muszą mieć doświadczenie, wzorową obsługę Klienta. Handlowcy muszą być słowni i terminowi oraz doskonale znać oferty które potrafią optymalnie dobrać do potrzeb Klienta.

 

 


 

Cały czas jesteśmy otwarci na nowe produkty i firmy w grupie Oszczędzanie Energii – warunkiem nawiązania współpracy jest wiarygodność oraz sprawdzony produkt lub usługa związana z oszczędzaniem energii.

Dowiedz się, jak możesz zarabiać na oszczędzaniu energii?

Uczciwa współpraca – wszystkie Twoje kontakty z nami są rejestrowanie.

 

Wszystkie zgłoszenia online Partnerów, przesłane faktury, maile oraz rozmowy na czacie są rejestrowane i masz do nich pełny dostęp online 24/7 poprzez STREFĘ PARTNERA – każdy może bezpłatnie założyć tam swoje konto podając adres e-mail używany podczas kontaktu z nami poprzez czat, formularz zgłoszeniowy lub przesłany e-mail.

 

W ten sposób możesz kontrolować szybkość działania, poprawność naliczenia prowizji i rzetelność współpracy z naszej strony.

Jak prosto zarabiać na tańszym prądzie, gazie, oświetleniu LED oraz fotowoltaice?

ZAPISZ SIĘ i poznaj szczegóły współpracy – sprawdź jak to działa!